Wycieczka elektryków

Dnia 17.05.2017 roku uczniowie klasy 3 TEL o specjalności technik elektryk pod opieką Tomasza Rolli i Roberta Wolniewicza odwiedzili firmę LEGRAND Polska z Ząbkowic Śląskich. Firma ta zajmuje się produkcją łączników niskiego napięcia, kanałów elektroinstalacyjnych, listew i rozdzielnic.

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

W ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Alpes Technologies, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu.

Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. W Polsce produkty dostępne są za pośrednictwem sieci hurtowni elektrycznych oraz supermarketów.

Podczas wizyty przedstawiono uczniom, za pomocą prezentacji, historię zakładu oraz zapoznano ich z produktami firmy LEGRAND. Uczniowie prześledzili także cały cykl produkcyjny, m.in. wyłączników nadmiarowo-prądowych typu S oraz wyłączników silnikowych. Wyjazd wzbogacił wiedzę teoretyczną uczniów o aspekt praktyczny. 

Statystyki

3674365
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
151
777
151
10992
27330
3674365

Twoje IP: 3.93.75.30
Data i godzina: 2019-09-16 04:38:09

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZSZ w Rawiczu

„Jesteśmy, bo jesteście”.

W tym roku szkolnym Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w murach rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Starosta Rawicki Adam Sperzyński, jego zastępca Jacek Gwizdek, Naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji i Rozwoju Maria Wojtkowiak, członkowie Zarządu Powiatu Rawickiego – Zdzisław Maćkowiak i Józef Niemczynowski. W uroczystości uczestniczyli także dyrektorzy szkół rawickich, nauczyciele, pracownicy oświaty i uczniowie.

Więcej…
Monday the 16th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©