Kronika szkolna, wrzesień 2012r.

Mistrzostwa Powiatu Rawickiego Liceliady w Lekkiej Atletyce

Dnia 27 września bieżącego roku na stadionie przy ulicy Spokojnej w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego Liceliady w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowało kilkudziesięciu uczniów i uczennic. Oprócz uczniów z naszej szkoły na zawody przybyli reprezentanci szkół: ZS Jutrosin, ZSR Bojanowo, I LO Rawicz, ZS Miejska Górka, ZS 3 Rawicz.

Czytaj więcej...

Festiwal Kuchni Wielkopolskiej

W dniu 23 września br. podczas jubileuszu 750-lecia nadania Sarnowie praw miejskich odbył się konkurs kulinarny „Festiwal Kuchni Wielkopolskiej” pod patronatem Starosty Rawickiego. W rywalizacji wzięło udział 9 dwuosobowych drużyn. Dwie drużyny reprezentowały Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu, uczennice klasy 3aTŻ i 3bTŻ Technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej...

Konkurs na LOGO Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na logo które stanie się oficjalnym elementem identyfikacji graficznej Samorządu Uczniowskiego. Logo powinno się jednoznacznie kojarzyć z SU, ze szkołą i oddawać ich charakter.

Czytaj więcej...

Europejski Dzień bez Samochodu w ZSZ Rawicz

W ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, obchodzonego 22 września, Szkolne Koło Turystyczne „Szprycha”, zorganizowało dla chętnych uczniów ZSZ Rawicz rajd rowerowy. Rajd rozpoczął się tradycyjnie o godzinie 9, z rawickiego rynku. Na starcie stanęło 15 uczniów: Angelika Specht, Krystian Lorenz, Partycja Leciejewska, Agnieszka Grzelczak, Krystian Eling, Jakub Jędrkowiak, Mikołaj Piechowiak, Jagoda Kubera, Jakub Szefer, Kinga Rogalińska, Zuzanna Eliasz, Alicja Łukowiak, Martyna Nowakowska, Michał Ratajczak, Tomasz Fąferek.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSZ z Rawicza na UAM-ie w Poznaniu

Już po raz kolejny grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wzięła udział w corocznej „Powtórce przed …” organizowanej przez Wydział Historyczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na szóstą edycję „Spotkania z historią dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych” wybrali się uczniowie trzeciej klasy Technikum Budowlanego – Piotr Czaja, Kacper Orzechowski, Anna Wojtyczka, Paulina Dytko i Partycja Gano, wraz z nauczycielem Jakubem Morysonem.

Czytaj więcej...

Wybory Samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2012/2013

17 września odbyło się zebranie Rady Samorządu uczniowskiego. W spotkaniu wzięły udział samorządy klasowe, dotychczasowy Zarząd Su oraz jego opiekunowie – Pani Daria Jagła i Pan Jakub Moryson. Główną tematyką zebrania był wybór opiekuna Su jak i wybory do Zarządu Su. W kolejnych punktach spotkania poruszano tematy bieżące.

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2012/2013 w ZSZ rozpoczęty!

3 września o godz. 9.00 na boisku szkolnym ZSZ w Rawiczu uroczyście rozpoczęto nowy rok nauki. Dyrektor szkoły p. Krzysztof Jarosz przywitał ponad 700 uczniów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Czytaj więcej...

Statystyki

4191179
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
400
364
4371
6171
19616
4191179

Twoje IP: 3.236.231.14
Data i godzina: 2021-04-10 21:55:41

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

SPARTAKIADA RUTW

W sobotę, 21 maja 2016 roku, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, wraz z opiekunami p. Magdaleną Ratajczak i p. Kubą Kasprowiczem po raz kolejny pomagali przeprowadzić VI Spartakiadę Rawickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uczestnikami imprezy byli mieszkańcy Rawicza i okolic, którzy ukończyli 55 rok życia. W ramach wolontariatu, ponad 30 uczniów naszej szkoły, pomagało w sędziowaniu 10 konkurencji sprawnościowych i turnieju tenisa stołowego. Oprócz rywalizacji sportowej na terenie Zielonego Fortu odbył  się pokaz zumby, uczestnicy mogli skorzystać z masażu leczniczego oraz ofert punktu medycznego (pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi). 

Więcej…
Saturday the 10th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©