Kronika szkolna, wrzesień 2011r.

Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęło 870 uczniów, po raz pierwszy na boisku ZSZ w Rawiczu stanęło 250 uczniów w pięciu klasach pierwszych Technikum oraz w czterech klasach Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniów przywitała przewodnicząca szkoły Magdalena Kasprzak, następnie Dyrektor Szkoły Krzysztof Jarosz witając gościa Pana Andrzeja Walusa, zastępcę przewodniczącego Rady Powiatu rawickiego oraz nauczycieli i uczniów wspomniał o rocznicach wydarzeń 31 sierpnia oraz 1 września.

Czytaj więcej...

Wakacyjne obozy naukowe

W lipcu i sierpniu uczniowie klas z kompetencji porozumiewania się w językach obcych (IbTż) i kompetencji matematyczo-przyrodniczej (I Tb) uczestniczyli w bezpłatnych tygodniowych zajęciach realizowanych w ramach Wakacyjnych Obozów Naukowych, które odbywały się w ośrodku wypoczynkowym "Pod Lipami" w Lidzbarku.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSZ w Rawiczu w Instytucie Historii UAM. I edycja konkursu regionalnego dla nauczycieli „Wielkopolska poprzez wieki” rozstrzygnięta.

22 września już po raz piaty rozpoczęła się edycja wykładów i warsztatów z historii dla szkół ponadgimnazjalnych, pod hasłem „Powtórka przed …”. Zajęcia otwarte zostały zorganizowane przez Instytut Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz z Poznańskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Historycznego, w murach Collegium Historicum. Wieloletnia tradycja współpracy środowiska akademickiego z nauczycielami i placówkami szkolnymi, ma też swoje owoce w Rawiczu, jako że Zespół Szkół Zawodowych już po raz drugi, bierze udział w organizowanych zajęciach otwartych.

Czytaj więcej...

Wyposażenie w podręczniki i materiały uczniowskie

W miesiącu wrzesień uczniowie klas drugich z czterech kompetencji (IITe, IITb, IITlm, IIbTż) otrzymali podręczniki, testy, ćwiczenia, słowniki niezbędne do prowadzenia przez nauczycieli zajęć lekcyjnych z podstaw przedsiębiorczości, matematyki, języka rosyjskiego i technologii informacyjnej.

Czytaj więcej...

Statystyki

3658939
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
46
969
46
22896
26536
3658939

Twoje IP: 18.232.171.18
Data i godzina: 2019-08-26 00:17:46

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Weekend w Berlinie

Herzlich Willkommen in Berlin – tak rozpoczął się weekend logistyków i żywieniowców przebywających na praktykach w Niemczech.  Wizytę w stolicy Niemiec uczniowie rozpoczęli od Hauptbahnhof  - czyli dworca głównego.  Kolejne punkty wyprawy to Reichstag, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Pomnik Ofiar II Wojny Światowej, Muzeum Techniki. Sobota zakończyła się relaksem shoppingowym w Primarku.

Więcej…
Monday the 26th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©