Kronika szkolna, styczeń 2012r.

Wojewódzkie eliminacje XVII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz

W dniu 19.01.2012 r. we Wrześni odbyły się wojewódzkie eliminacje XVII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. Dwoje uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu Monika Wojtyczka i Mateusz Czwojdrak reprezentowali powiat rawicki. Monika i Mateusz uczą się w drugiej klasie zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie cukiernik. Monika uczy się zawodu w firmie „Michalczak” w Rawiczu, natomiast Mateusz tajniki cukiernictwa zgłębia w cukierni „Anna”, której właścicielami są państwo Anna Skupin-Sierpowska i Tomasz Sierpowski. Udział w turnieju był dla uczniów bardzo dużym przeżyciem, ponieważ po raz pierwszy uczestniczyli w tak poważnym konkursie.

Czytaj więcej...

Drużyna Szpiku w ZSZ w Rawiczu

5.01.2012 w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się po raz drugi prelekcja dotycząca problematyki przeszczepu szpiku kostnego w Polsce.

Czytaj więcej...

ZESPOŁOWY WOŚP - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu

W dniach od 5 do 6 stycznia Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu przyłączył się do XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od środy uczennica klasy 4 TE - Agnieszka Pludra kierowała kwestą pieniężną na rzecz WOŚP na terenie szkoły. Każdy z darczyńców otrzymał specjalne serduszko pomocy.

Czytaj więcej...

Prośba o przekazanie 1% podatku

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na FUNDACJĘ NA RZECZ WSPIERANIA ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STEFANA BOBROWSKIEGO "Cordis" Z SIEDZIBĄ W RAWICZU. Przychylne ustosunkowanie się Państwa do naszej prośby umożliwi realizację działalności statutowej Fundacji, w tym w szczególności w zakresie "tworzenia funduszy pomocy finansowej i edukacyjnej uczniom pochodzącym z rodzin ubogich lub patologicznych" oraz w zakresie "remontowania i modernizacji sal lekcyjnych". Bardzo liczymy na Państwa wsparcie.

Nr KRS Fundacji: 0000311313

Fundacja znajduje się na liście organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymywania 1% podatku za rok 2011.

Z poważaniem, Zarząd Fundacji.

Statystyki

3716123
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
86
541
86
21996
30754
3716123

Twoje IP: 18.208.159.25
Data i godzina: 2019-10-21 02:12:41

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Rekrutacja na zagraniczne praktyki zakończona

W Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu ruszył kolejny projekt realizacji zagranicznych praktyk zawodowych w ramach programu Erasmus+ Kształcenie i Szkolenie Zawodowe współfinansowane w ramach programu Unii Europejskiej. Projekt obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie praktyk zawodowych w zagranicznych podmiotach dla uczniów klas trzecich Technikum w zawodach: technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik ekonomista. Projekt Erasmus+ napisany został na dwa kolejne lata. W tym roku szkolnym uczniowie wyjadą na praktyki do Lipska i Drezna w Niemczech.

Więcej…
Monday the 21st. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©